2011 рік. Весна, час кохання. Але не тут-то було. В океан, неподалік від якого розташовується безліч великих міст, падає чимала кількість метеоритних тел. Людство не особливо турбується з цього приводу, адже загрозою дли їх життів ця подія зовсім не є. Однак пізніше стає ясно, що це зовсім не метеорити, про які всі говорять. Тіла, які падають з космосу — інопланетна кора. Піхотинець на ім’я Майкл і його помічники відправляються в Лос-Анджелес для боротьби з вторгненням інопланетян.

Одного разу в Іраку хлопець вже втратив своє відділення, але це ніяк йому не заважає, він готовий битися до переможного кінця. План щодо захисту Лос-Анджелеса, здається, закінчується провалом. Військово-повітряні сили займаються бомбардуванням Санта-Моніки і з цієї причини не можуть своєчасно підтримувати війська, що знаходяться на суші, з повітря. Подальший розвиток подій фільму «Глобальне вторгнення: Битва Лос-Анджелес» направлено на порятунку мирних громадян цього міста, поки не була розпочата бомбардування. Команда Майкла випадковим чином виявляє в ділянці поліції п’ятьох громадян, яким вдалося вціліти в ході проведення операції.

І, коли вони розуміють, що провести їх евакуацію стає нездійсненною місією, хлопці вирішують діяти самостійно. Чи вдасться їм це непросте завдання? Фільм Глобальне вторгнення: Битва Лос-Анджелес (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джонатан Лібесман
У ролях: Аарон Екхарт, Мішель Родрігес, Бріджет Мойнехен, Майкл Пенья, Рамон Родрігес, Уїлл Ротхаар, Корі Хардрікт, Джим Перрак, Джино Ентоні п `єси

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress