Свого часу Ленг Фен служив в спеціальному підрозділі військ КНР. Одного разу було виявлено притулок одного з наркоторговців. Командування віддає наказ взяти його живим. Однак ситуація вийшла з під контролю. Ленг для того, щоб не дозволити великому мафіозі втекти, вбиває його. За непокору офіцера виганяють зі спецназу. Через деякий час Фен отримує пропозицію очолити секретний китайський загін «Вовки-воїни». Ленг зі своїми бійцями здійснює чимало операцій по ліквідації злочинних авторитетів, поки один з найманців не вбиває його кохану Лонг Хіасун.

Через деякий час, як розказано в кінокартині «Війна вовків 2», Фен охороняє танкер плаваючий біля берегів Африки. Саме тут за його відомостями знаходиться людина, причетна до вбивства Лонг. У найближчій африканській країні починається громадянська війна. Повстанці захоплюють завод, який належить Китаю. Всіх його працівників беруть в заручники. Серед потрапили в біду людей є один видатний лікар.

Фен змушений вступити в нерівну сутичку з повстанцями. У нього є помічники — жінка-лікар, місцева мешканка і загадковий найманець на прізвисько «Великий татко». Фільм Війна вовків 2 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джекі Ву
В ролях: Джекі Ву, Френк Грілло, Селіна Джейд, У Ган, Чжан Хань, Юй Цзянь, Юй Нань, Чуньюй Шаньшань, Дін Хайфен, Олег Прудиус

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress