У центрі сюжету цієї драматичної історії знаходиться людина, яка обрала благородну, але небезпечну для життя роботу. Він працює в поліції, де займає досить високу посаду і користується повагою серед колег. Можна навіть сказати, що він відноситься до еліти поліції, оскільки виконує роботу, яку довірять не кожному співробітнику.

Герой займається розслідуванням злочинів, які скоюють терористи і терористичні організації. Боротися з таким типом злочинців дуже складно. Часто доводиться йти на хитрість, щоб досягти поставленої мети. Завдання головного героя полягає в тому, щоб не тільки зловити терористів, а й запобігти терактам, які вони готують, не допустити людських жертв. Цього разу він теж намагається вистежити групу бандитів, але не сам, а з допомогою ще однієї людини. Поліцейський вирішив підключити до розслідування одного ув’язненого, якому пообіцяв свободу в обмін на допомогу.

Тепер вони спільними зусиллями намагаються вистежити терористичне угрупування, але герой навіть не підозрює, який неприємний сюрприз його чекає попереду… Фільм Божевілля (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Емін Елпер
В ролях: Мехмет Озгюр, Berkay Ates, Тюлін Озен, Müfit Kayacan, Озан Акбаба

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress