У центрі подій нового трилера знаходиться подружня пара, яка вже багато років живе разом. Їх об’єднують не тільки узи шлюбу, великим сполучною ланкою для них стала робота. Вони відносяться до неї з трепетом, вона для них дуже важлива. Рідко кого зустрінеш, хто дійсно так сильно любив свою роботу і так цілком віддавався б їй. Але ця пара була саме такою. Вони обидва грають в театрі. Саме тут вони одного разу і познайомилися, вони закохалися і вирішили поєднати свої життя. Вони могли б кинути театр і знайти якусь більш прибуткову роботу.

Однак не захотіли цього, тому що театр — це все їхнє життя. Іноді закоханим дуже складно бути разом і вдома, і на роботі, однак ця пара і через роки вирішила бути разом. І ніщо не могло їх розлучити. Іноді їм пропонують сценарій, в яких є інтимні сцени з іншими акторами, і це все бачить повний зал людей. Однак навіть ці обставини не стали причиною розриву для них. Ніякі причини не здатні стати перешкодою для їх любові. Крізь роки вони пронесли ці почуття. Вони долали десятки перешкод, але завжди намагалися зберегти вірність і щирість у своїх відносинах. І ніхто і ніколи не сумнівався в їх відносинах. У театрі планує постановка нової п’єси, і це викликає величезний ажіотаж серед акторів. Але найстрашніше — це те, що під ударом опинилася найсильніша пара. Нова п’єса змогла похитнути той непохитний, міцний фундамент, який будувався роками. Що ж такого незвичайного і доленосного було в цій п’єсі, що вона змогла дати тріщину в таких міцних відносинах?

Любов — тендітна річ, деякі примудряються роками її зберегти, але ніхто не захищений від життєвих обставин. У будь-який момент то, що важливо і дорого, може зникнути. І навіть найміцніший союз одного разу може розвалитися… Фільм Комівояжер (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Асгар Фархаді
В ролях: Тарані Алідості, Шахаб Хоссейні, Бабак Карімі, Mina Sadati, Farid Sajjadi Hosseini, Mojtaba Pirzadeh, Maral Bani Adam, Emad Emami, Sam Valipour, Shirin Aghakashi

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress