Брайан стане основним героєм в захоплюючій історії, не позбавленої частки драматизму. Це реальний випадок, який стався в житті цього чоловіка. Він зіткнувся з серйозною травмою, пов’язаною з пошкодженням мозку. До цього моменту він жив цілком звичним існуванням для багатьох людей. Він насолоджувався кожним днем, проводив багато часу в компанії однодумців. Але не було все так гладко в його житті. Не обходилося і без проблем, яким потрібно було знаходити рішення. Брайан в одну мить став зовсім іншим. Пов’язано це було з травматизацією, що спричинила неминучі зміни. Це вплинуло не тільки на його звичний світ, спосіб мислення, але і коло спілкування, з яким герой раніше підтримував тісний зв’язок.

Відтепер все стало зовсім іншим і незвіданим, але в той же момент неймовірно привабливим. Оскільки він намагається оговтатися від, здавалося б, непереборних труднощів, він повинен знайти в собі сили вижити і стати чоловіком і батьком, яким він колись був. На чолі з його дивовижною дружиною його сім’я і друзі роблять все можливе, щоб залишатися разом і надавати необхідну підтримку.

Під час одужання він знаходить загальну зв’язок з малоймовірними людьми, зухвалим і дещо засмученим ветераном морської піхоти. Фільм Кожні двадцять одну секунду (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Куба Лучкевич
Актори: Шеннон Браун, Келлі Тібо, Джим О’Хейр, Метт Претт, Робін Соффін, Джемі Бернадетт, Дельпано Вілліс, Джиммі Толівер, Шон Патрік Леонард, Брендон К. Хемптон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress