Сюжет представленого мелодраматичного фільму, наповненого комедійної романтикою «Міські пташки» розвивається навколо трьох подружок, у кожної з яких існують свої проблеми в житті. Настя завжди була досить цілеспрямованою дівчиною, вона влаштувалася працювати продавцем в престижний магазин божевільною одягу. Героїня намагається бути незалежною від оточуючих, і недавно переїхала в знімну квартиру зі своїм молодим чоловіком, що мріють про власний салон тату.

Несподівана звістка, про зраду Романа, істотно засмучує Настю, і тепер всі її думки спрямовані на можливість помститися хлопцеві. Маша не така, як її подруга. Страждаючи надмірною вагою, дівчина часто комплектує з цього приводу. Вона змогла влаштуватися редактором дитячого журналу. Але одного разу, після гучної вечірки, дівчина прокидається, з жахливим похміллям, в цьому боксерському клубі, і не може абсолютно згадати, як вона сюди потрапила. Третя дівчина, Рита, страшно боїться висоти. Її улюблена розвага — обігравати в настільний хокей хмільних іноземців, що селяться в готель, де вона працює адміністратором.

Але зустріч з одним з таких туристів назавжди змінює її життя. Всі героїні мріють відшукати справжнє кохання, і стати щасливими. Фільм Міські пташки (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Юлія Біла
В ролях: Євгенія Афонская, Євгенія Громова, Ганна Воркуева, Філіп Авдєєв, Олександр Горчілін, Харальд Розенстрём, Олена Махова, Артем Сучков, Роман Хан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress