Венді – зріла, самодостатня громадянка Великобританії, що реалізувалася в професійному плані. Вона має солідний стаж працевлаштування в міграційній службі, де доводилося багаторазово стикатися з самими непередбаченими ситуаціями, вирішуючи долі людей, що опинилися в безсторонньому положенні. Однак проблеми чергового мігранта виявилися неординарними і абсолютно непередбачуваними для досвідченої службовця. Хайлі-африканець, який покинув рідну країну після виникнення там збройного конфлікту, який створив смертельну небезпеку для представників корінного населення.

Втікши із зони військових дій, йому довелося перетнути прикордонні пости, де кожен іноземець піддається жорстким перевіркам, щоб не пропустити зловмисників. З певних причин особистість мігранта здалася доглядачам вельми підозрілою, що призвело до виникнення маси проблем. Його порахували потенційним ворогом, що несе серйозну загрозу громадськості. Фільм Потоп (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Щоб переконатися в безпеці його намірів, чоловіка підданий жорстоким випробуванням, подолати які не кожному вдається. Він не збирається повертатися в свою країну, тому готовий пройти нелюдські перевірки.

Режисер: Ентоні Вудлі
Актори: Ліна Хіді, Іен Глен, Аршер Алі, Мандіп Гілл, Ребекка Джонсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress