Фільм «Прекрасні дні в Аранхуес». Дія цієї драматичної кінострічки відбувається в прекрасний літній день, коли сонце світить яскраво, а свіжий вітерець дарує відчуття приємної прохолоди. На терасі за столиком сидять чоловік і жінка. Від жарких променів їх приховує велике дерево, під тінню якого так затишно і спокійно. Вдалині можна побачити обриси Парижа.

Герої ведуть неспішну бесіду, яка стосується найрізноманітніших тем. То вони згадують дитинство, то намагаються зрозуміти, чим же відрізняються чоловіки від жінок, то обговорюють літню погоду, то починають згадувати свої любовні пригоди … Одна тема плавно перетікає в іншу, вони занурюються в свою атмосферу, демонструючи відмінності між жіночою логікою і чоловічим поглядом на життя. А позаду них весь цей час сидить в своєму будинку чоловік, який спостерігає з вікна і записує все, що вони говорять. Це письменник, який створює своє нове творіння. © baskino-z720.ru

І дуже складно зрозуміти — це він записує за героями, які обговорюють щось своє, або вони озвучують те, що він пише на папері… Картина створена на основі однойменної п’єси драматурга Петера Гандке. Фільм Прекрасні дні в Аранхуес (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD.

Режисер: Вім Вендерс
В ролях: Реда Катеб, Софі Семен, Йенс Харцер, Петер Хандке, Нік Кейв

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress