У молодості Ролан був життєрадісним, оптимістичним хлопцем, який отримує задоволення від кожного дня. Він насолоджувався поточним моментом, намагаючись не замислюватися про можливі проблеми, які очікують в майбутньому. На жаль, постарілому чоловікові зіткнутися довелося з важким випробуванням. У нього виявили прогресуючу хворобу Альцгеймера, часто зустрічається у літніх людей. Невиліковна недуга масу незручностей доставляє не тільки безпорадному старому. Він створює небажані труднощі для оточуючих, тому родичі просто відсторонилися від нього, займаючись своїми справами. В результаті Ролан залишається без належної уваги, позбувшись підтримки байдужою до його бід рідні.

Однак знайшовся єдина людина, що проявляє співчуття до став розсіяним старому. Рідний онук не збирається кидати улюбленого дідуся в такому положенні. Хлопець серйозно займається баскетболом, плануючи стати професійним спортсменом. Для реалізації мрії йому необхідно перемогти в змаганнях, які відбудуться в Парижі.

Щоб рідкісну можливість не упустити і домогтися успіху, юний баскетболіст відправляється в столицю з Дідом, якого залишати не можна на самоті. Фільм Фінал (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Робін Сайкес
В ролях: Тьєррі Лермітт, Райан Бенсетти, Емілі Кан, Льє Салем, Філіп Реббо, Кассіопея Маянс, Станіслас Станич, Théo Christine, Сяосин Чен, Марк Гроси

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress