Якщо вам сподобалися веселі пригоди шкідливого рудого кота, вам варто дивитися онлайн Гарфілд 2. Господар рудої вредіна вирішує зробити своїй дівчині Ліз пропозицію, однак виявляється, що вона летить у справах в Лондон. І тому Джон вирішує летіти слідом за нею. Для цього в першу чергу йому потрібно десь прилаштувати своїх улюбленців Гарфілда і щеняти Оді. Трохи поміркувавши, він вирішує залишити їх у притулку для тварин, проте звірі не вельми раді такій перспективі. Вони вирішую втекти, і відправиться слідом за господарем.

Однак, опинившись у Лондоні, господар помічає зайців і закриває їх в своєму номері і відправляється на прогулянку з Ліз. Вихованці вирішують знову втекти адже вони теж хочуть поглянути на принади міста. В одному з провулків Гарфілда підбирає дворецький королівської сім’ї на ім’я Смітті і відвозить в замок. Там виявляється, що він дуже схожий на королівського кота Принца, якого прагне отримати спадок племінник господині Даргіс викинув з моста в річку і той пропав. Кот, зрадівши такій перспективі розкішного життя, починає грати чужу роль, однак це не довго його радує адже Даргіс і далі претендує на спадщину і жадає смерті перешкоджає. В цей же час мокрий і брудний Принц вибирається з каналізації і зустрічає Джона, який приймає його за свого вихованця і відвозить в готель. Королівський кіт хоче повернутися додому, так як розуміє що всі його друзі-тварини в небезпеці. Тому він знаходить карту замків Англії і відправляється на пошуки свого замку.

Той одразу ж полює на помилкового Принца племінник захоплює Гарфілда і замикає его в темниці адже до нього приходять юристи готові визнати його новим спадкоємцем. Однак мешканці замку рятують його і пробираючись по замковій сходах він зустрічає свого двійника. Тепер вони разом оголошують війну Даргіс. Фільм Гарфілд 2 (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тім Хілл
Актори: Брекин Мейер, Дженніфер Лав Хьюітт, Біллі Конноллі, Білл Мюррей, Йен Еберкромбі, Роджер Ріс, Люсі Девіс, Олена Кардвелл, Вероніка Алісина, Джейн Карр

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress