Як правило, представники людського роду прагнуть до заробляння коштів з метою поліпшення житлових умов, придбання автомобілів, їжі в дорогих супермаркетах і просто для розваг. Деякі з них схильні до економії свого бюджету. В принципі, це не найгірше якість, але індивідуум стає нестерпним, коли боїться розлучитися із зайвою центом. Саме до такої категорії громадян і ставився основний діючий персонаж даної кінострічки на ім’я Франсуа, якого навіть близькі друзі позаочі називали не інакше як жаднюкою.

Це надзвичайно дратувало героя. Він вважав, що нічого поганого в безперервному накапливании фінансового добробуту немає. У нього ніколи не виникала думка, що його скупість часто переходила всякі межі. Від регулярного поповнення балансу банківської картки чоловік відчував неповторну насолоду, а коли гроші для чогось доводилося знімати, бідолаха мало не плакав. Франсуа не хотів прислухатися до порад знайомих і родичів, які говорили про необхідність почати боротьбу з цією багаторічною звичкою.

Але незабаром в житті любителя економити відбудуться кілька подій, які змусять його кардинально переглянути свій світогляд. Фільм Жмот (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Фред Кавайе
В ролях: Дені Бун, Лоранс Арне, Noémie Schmidt, Патрік Рідремонт, Крістоф Канар, Крістоф Фавр, Івонн Граделю, Карина Марімон, Ізабель Зьенталь, Одрі Родс-Грег

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress