Сарасваті не горіла бажанням знайти собі чоловіка, їй, звичайно, подобалися деякі хлопці, але коли вона розуміла, що їм не цікава, то йшла в себе. Ця дівчина віддавала собі звіт в тому, що не є красунею, але не завжди розуміла молодих людей, які не бажали з нею навіть розмовляти. Ця дівчина носила окуляри і доглядала за собою, сподіваючись, що одного разу на неї зверне увагу гідний представник сильної статі, але готувала себе до того, що все життя проведе на самоті.

Сарасваті працювала в бібліотеці і останнім часом зачитувалася любовними романами, чим викликала обурення свого батька, який часто говорив їй про те, що це чтиво зробить її більш розумною, а треба читати інші книжки. На це героїня не звертала уваги, зате слухала думку свого тата, коли справа стосувалася її женихів. В один із днів ця дівчина зрозуміла, що самій їй ні за що чоловіка годі й шукати, а оскільки її батьки наполягали на тому, щоб вона якомога швидше вийшла заміж, Сарасваті сказала їм, що вони можуть самі вибрати для неї відповідну партію. Мати з батьком почали говорити з батьками молодих людей, розхвалюючи свою доньку, тільки жоден з хлопців не бажав пов’язувати себе узами шлюбу з Сарасваті. А найгірше було від того, що цю бібліотекарку ніхто не хотів брати заміж, було її молодшій сестрі, яка вже довгий час чекала, поки хтось погодиться взяти в дружини її старшу сестричку.

Адже якщо дотримуватися традиції, менша дочка повинна була вийти заміж після того, як це зробить старша. Батьки Сарасваті продовжували шукати чоловіка своєї дочки, але чим більше проходило часу, тим більше вони втрачали надію. Фільм Клянуся тобою, кохана (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Радхика Рав, Винэй Сапру
В ролях: Харшвардхан Рані, Мавра Хокін, Віджай Рааз, Мурлі Шарму, Мэниш Чаудхарі, Анураг Сінха, Судеш Беррі, Pyomori Mehta, Шраддха Дас, Рушад Рана

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress