Десятирічний школяр Гурвінек, не ладнає з однокласниками, і повністю йде у віртуальний світ від шкільних проблем. Хлопчик грає в складну гру, і вже майже пройшов всі місії, залишився тільки один — самий складний рівень, пройти який, не кожному дано. Школяр думає, що пройшовши гру він вирішить всі проблеми зі спілкуванням, і хлопці визнають і приймуть в компанію. Коли Гурвінек проходить гру, Світ навколо змінюється і починається несподівана пригода-подорож в старовинний музей іграшок. Подруга школяра, сусідська дівчинка Майа, і собака Джеррі відправляються в пригоду разом з Гурвінеком.

У будівлі міського музею хлопці знаходять старовинний, кам’яний диск і, випадково, випускають чарівну силу, що зберігається всередині. Всі іграшки і сама будівля музею оживають, але саме жахливе, що оживає лиходій-ляльковод. Ляльковод погрожує захопити все місто і жителів. Але хлопцям вистачить сміливості, щоб дати гідну відсіч лиходієві. Гурвинек довго набув навички у віртуальному світі, тепер належить використовувати свою силу в боротьбі з реальним противником.

Адже якщо школяр правильно використовує навички, він отримає те, що найбільше бажав — визнання батька і однолітків. Мультфільм Гурвиньок. Чарівна гра (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мартін Котик, Джеспер Мюллер, Інна Євланнікова
Актори: Олександр Трачевський, Михайло Єфремов, Костянтин Райкін, Олексій Колган, Юрій Стоянов, Анна Ардова, Ольга Тумайкіна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress