Дії багатосерійної детективної драми «Консультант» розгортаються в 90-і роки в маленькому місті під назвою Приморськ. Той час був складним в цілому для всієї країни, всі боялися того, що буде завтра, адже полиці магазинів з кожним днем ​​все більше спустошувалися, але в Приморську всіх лякало щось інше. Справа в тому, що тут відбувалися страшні вбивства дітей. Правоохоронні органи думали, що вони вже на вірному шляху і знаходять страшного маніяка.

Слідчий Олег Брагін вже збирався закрити цю справу, однак зі столиці в містечко направляють фахівця, консультанта В’ячеслава Широкова. Чоловік має освіту психолога, він розбирається в людських психічних відхиленнях. Приїхавши в Приморськ він розуміє, що йому тут не раді, адже слідчі виконали стільки роботи, а їх приїхали перевіряти. Але що б там не було, Широков фахівець своєї справи. Він починає перевіряти того злочинця, якого зловили правоохоронні органи, але після кількох тестів консультант робить висновки, що цей чоловік звичайно має схильність до насильства, але він далеко не вбивця, тим більше, не маніяк.

Тепер поліцейським доведеться почати все спочатку, адже злочинець все ще на волі, а це значить, що може ще хтось постраждати… Серіал Консультант 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олексій Рудаков
В ролях: Катерина Миронова, Олег Чугунов, Анастасія Чистякова, Сергій Троев, Катаріна Савченко, Максим Дрозд, Світлана Бухтоярова, Світлана Іванова, Кирило Кяро, Олена Великанова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress