Вона як ніхто інший вміє потрапляти в неприємності. Навіть там де, здавалося б, очевидно — їй повинно повісті, героїня все одно страждає. І цей випадок — не перший з можливих, прямий тому доказ. Отже, знайомтеся, найчарівніша дівчина в міській поліклініці, яка завжди і всім поспішає на допомогу. Її ініціатива вже не раз була карна, але це мабуть їй ні про що не говорить. І ось, в результаті після того як вона в черговий раз відзначилася, начальник їй задав чергову прочухана.

Він наполягав на тому, що такі як вона не можуть бути на цій відповідальній посаді і дає він їй, загалом, останнє китайське попередження. Вислухавши і важко зітхнувши, дівчина пообіцяла більше не займатися самоуправством і відправилася на нічне чергування. В результаті їй нічого не залишалося, як мовчати і мріяти про те, що коли-небудь і на її вулиці перевернеться вантажівка з цукерками, але тут сталося страшне… Пацієнт, який надійшов ще вдень і був живіший живих, помер. Його вже відправляють на каталці в морг, але вона впевнена, що це помилка. Уважно оглянувши тіло, дівчина побачила, як він ворухнувся. Зробивши йому масаж серця, вона повернула хлопця до життя, і це було її фатальною помилкою. За такий подвиг замість премії начальник її звільнив і сам врятований волів би все ж відправитися в морг, т. К. У нього, бачте, дружина вкрала весь бізнес і жити йому тепер нема за що і ніде. Завдяки йому і у героїні ситуація схожа, тому дівчина не знає, вже що й думати і кого звинувачувати. Звинувачувати, на жаль, крім себе в черговий раз нікого і вона впадає в депресію, але раптом їй попадається на очі оголошення про роботу і та його охоче приймає.

У ньому точно викладено, що стара самотня жінка потребує доглядальниці і бажано з медосвітою, оплата непогана. Єдине, що збентежило дівчину, так це чому досі стара не змогла себе забезпечити належним доглядом. Серіал Наречений для дурочки 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Володимир Устюгов, Задворний Андрій
В ролях: Олена Веліканова, Катерина Васильєва, Андрій Чернишов, Олександр Яцко, Ігор Ясуловіч, Роман Полянський, Марина Єсипенко, Валерій Сторожик, Ігор Ларін, Катерина Сьоміна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress