Головного героя фільму «Слешер», звуть Джек і він ось тільки недавно вирішив перебратися в місто. Приступивши до упаковки речей в коробку, він дивився новини і дізнається, що почалася низка смертей молодих жінок. Слідство припускає, що в цих жахливих смертях винен серійний вбивця. У його двері хтось постукав, а коли він відкриває свої двері, то дізнається на своєму порозі Крісті. Такого несподіваного візиту молода людина навіть зрадів, так як і сам давно мріяв про зустріч.

Вже досить тривалий час Джек і Крісті спілкуються на сайті знайомств, але раніше ніколи не бачилися, а в цей раз у них відбулася їхня перша зустріч. Вони вирішили, що правильно було б відправитися помандрувати разом і опинилися в будиночку в лісі. У цьому дивовижному місці вони знайомляться з подружжям Майерс, вони були власниками будинку. На ранок, головні герої вирішили прогулятися і вивчити місцевість навколо будинку. По поверненню з прогулянки, господиня вирішує принести їм вечірній чай, по її унікальним рецептом, кажучи про те. Що він допомагає розслабитися. Виявляється, що його не варто пити, так як хлопці прийшли після нього в свідомість вже в підвалі будинку. Господарі їх зв’язали і залишили тільки в одній білизні.

В результаті стало відомо, що ці власники будинку звикли мучити і вбивати молоді закохані пари. Чи зможуть головні герої вибратися з лап серійних вбивць, які отримують задоволення від мук своїх господарів? Фільм Слешер (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Chip Gubera
В ролях: Джуел Шепард, Р. Е. Міхайлофф, Ben Kaplan, Morgan Carter, Делиус, Rebecca Crowley, Greg Allers, Адам Бостер, Джейс Бостер, Danny DeVine

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress