У віддаленому, відокремленому поселенні, що розмістився в гірській місцевості, влаштувалося закрите релігійне співтовариство. Тут панує похмура обстановка, нагнітається присутністю підсвідомого страху перед жорстоким покаранням, наступним за найменший проступок. Кожен прихильник секти живе за встановленими правилами, не маючи права проявляти вільнодумство, виявляти власну волю при прийнятті будь-яких рішень.

Пуританський світ, який загруз у святотатстві і лицемірний удавання, приховує безліч неприємних секретів, ретельно оберігаються від уваги непосвячених громадян. Юна дочка відданого утопічним ідеалам сектанта не бажає миритися з багаторічними, застарілими засадами, що не дозволяють просуватися в обраному напрямку, вибудовуючи свою долю по-своєму. Одного разу вона познайомилася з привабливим юнаком, з яким з’явився духовний взаємозв’язок, що переростає у взаємну симпатію. Раптом дівчина дізнається, що члени громади обрали для неї нареченого-пуританина і планують проведення шлюбної церемонії.

Категорична відмова нареченої від вимушеного заміжжя змушує сектантів провести обряд очищення. Юній особі доведеться протистояти отруйним зміям. Фільм Вони повзуть за тобою (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бріттані Поултон, Dan Madison Savage
Актори: Кейтлін Девер, Уолтон Гоггінс, Олівія Колман, Льюїс Пуллман, Томас Манн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress