За своє життя Денні Торранс пережив безліч жахливих подій. В дитинстві хлопчик-ясновидець став свідком жахливих подій в готелі «Оверлук», в рамках яких збожеволів і загинув його рідний батько. Моторошні канікули назавжди відбилися на психіці дитини. З тих пір пройшло багато років. Вже будучи дорослим, Денні приїхав в передмістя Нью-Йорка з метою почати нове життя. Він отримав роботу в місцевому хоспісі, де за допомогою своїх надприродних здібностей, а точніше їх залишків, допомагає людям, які перебувають на межі життя і смерті.

Так і не оговтавшись після дитячих травм, дорослий чоловік знаходить розраду в алкоголі. Йому вже давно до душі образ життя відлюдника, а тому він і не прагне заводити нові знайомства. Все змінюється в житті Денні, коли він зустрічає 12-річну дівчинку на ім’я Абра. Як виявилося, вона є володаркою такого ж незвичайного дару, як і у нього, але в рази сильніше. Її життю загрожує велика небезпека. За дівчинкою полюють прихильники, так званого, «істинного вузла». Це організація, головною метою якої є полювання за обдарованими дітьми. Самостійно протистояти їм Абра не зможе, тому і звертається за допомогою до Денні.

Але яке рішення прийме герой, якщо допомога нової знайомої передбачає знову відвідати найжахливіше для нього місце? Фільм Доктор Сон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майк Фленеган
Актори: Юен Макгрегор, Ребекка Фергюсон, Карел Стрейкен, Джейкоб Тремблей, Кліфф Кертіс, Емілі Елін Лінд, Брюс Грінвуд, Зан Маккларнон, Олександра Эссоу, Джоселін Донахью

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress