Несподівано для всіх у одному провінційному містечку почав орудувати страшний маніяк, який досить часто вбиває молодих дівчат. І ось одного разу одна з загиблої героїні вирішила вселитися в тіло Сари, яка зовсім недавно вийшла заміж і веде досить щасливий спосіб життя. Дівчина, вселилася в тіло Сари, мріє помститися лиходіям, які з нею так вчинили.

Спочатку чоловік головної героїні нічого не знав, і зовсім не розумів, що відбувається з його коханою, яка останнім часом вела себе досить дивним чином. Але незабаром молодій людині вдалося розгадати всі загадки і таємниці, які розставили все на свої місця в розумі у хлопця. Чоловік Сари вирішив допомогти вибратися з цього болота проблем дівчині, але для цього їм доведеться вбивати лиходіїв і вести протизаконний спосіб життя. Через короткий проміжок часу вони зробили, що було потрібно, а тепер в терміновому порядку головним героям необхідно придумати план і знайти способи як вигнати з тіла Сари покійну дівчину, якій сподобалося жити в новому вигляді.

Головним героям належить боротися тепер із загиблою героїнею, яка не збирається залишати тіло Сари. Чи вийде у подружжя досягти своєї мети? Фільм Одержима злом (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Арун Конда
В ролях: Жюни Хоан, Claire Bermingham, Тара Браун, Катрін Лэси, Sonam Arvind Dhage, Бен Уэйлен, Агамот Абготт, Едвард Вуден, George Kyriakopoulos, Джуліан Бейн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress