У центрі подій знаходиться Ніна Туманова — звичайнісінька жінка з мріями, поглядами на життя і переконаннями. Їй завжди здавалося, що на життя потрібно дивитися простіше, насолоджуватися тим, що є, і ставитися до всього менш критично. Вона вважала за краще не перейматися мріями і надіями, якщо знала, що це ніколи не збудеться. Вона задовольнялася тим, що у неї було. вона працювала в портовому ресторані в якості офіціантки. У неї був молодий чоловік Паша, з яким у них були досить «вільні» відносини. У Ніни був потенціал, і при потрібному завзятості вона змогла домогтися багато чого.

Вона могла б вибрати більш перспективне заняття для себе, так і цілком заслуговувала вийти заміж за гарного і надійного людини. Однак вона ніколи не замислювалася про зміни у своєму житті. Незважаючи на певні труднощі на роботі і далеко не ідеальні відносини з Пашею, вона вірила, що це і є її справжня життя. Незалежно від того, що відбувалося навколо, вона намагалася відчувати себе щасливою і задоволеною. Однак в той момент, коли Паша став занадто швидко змінюватися в поведінці, Ніні довелося задуматися, а чи не обманює вона себе. Вони з Пашею стали постійно сваритися, чоловік став більш грубим і постійно незадоволеним. Серіал Це було біля моря (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І одного разу Ніна вирішила, що пора піти від такої людини. Коли вона вирішила поговорити з Пашею про їх розставання, перед нею відкрилася вся правда її життя — між ними ніколи і не було справжніх відносин.

Режисер: Олег Медіа
Актори: Сергій Горобченко, Марія Глазкова, Андрій Карако, Марина Іванова, Дмитро Мухін, Ольга Бурлакова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress