У центрі подій серіалу виявилася молода дівчина Олександра з непростою долею. Вона росла в забезпеченій сім’ї. Батьки її дуже любили, балували. У неї завжди було все, про що тільки може мріяти маленька дівчинка. Вона навіть і уявити собі не могла, що її життя може колись змінитися. Однак дівчинка втратила своїх батьків в автомобільній катастрофі. Для дівчинки це виявляється більшим ударом. У спадок від батьків вона отримала пристойні гроші. Коли опіку над нею взяли її родичі, дівчинка зраділа, адже це означало, що вона не потрапить до притулку. Їй здавалося, що їй пощастило, адже вона буде жити в будинку у рідних людей, і у неї є шанс на нормальне життя.

Однак в якийсь момент вона зрозуміли справжню причину такої «доброти» з боку родичів. Олександра була неповнолітньою, тому її грошима на даний момент розпоряджалися опікуни. З віком Олександра зрозуміла, чому вони її взяли до себе. І вона не збирається залишати все так. Вона хоче піти від них, забравши при цьому свої гроші і залишивши їх ні з чим. Однак зробити це, поки їй не виповниться вісімнадцять років, вона не може. Обставини вимагали кардинальних рішень. Вона надходить в морську школу, щоб бути подалі від своїх опікунів. Серіал Капітанша (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона збирається на кораблі дочекатися свого повноліття. Однак вона навіть уявити собі не могла, які труднощі і випробування чекають дівчину. Однак незважаючи на це, вона не збирається відступати від призначеної мети і повертатися до тих лицемірним людям.

Режисер: Володимир Янощук
Актори: Анна Михайлівська, Олександр Ратніков, Анна Шепелева, Леонід Громов, Маргарита Шубіна, Борис Хвошнянський, Микола Боклан, Анжеліка Гирич, Віталій Салій

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress