У тридцять років у Ольги на відміну від подруг немає ні коханого чоловіка, ні дітей. Захарова вже давно мріє про щасливе сімейне життя, але складається вдало тільки кар’єра, а на любов часу не залишається. Дивлячись на плачевну картину особистісного голодування улюблена подруга вирішила познайомити героїню з високим, красивим і харизматичним чоловіком, здатним зачарувати привабливу особу і зробити її життя більш веселою. Зберігши образ ідеального чоловіка в голові, вона вже не думала, що зустріне прекрасного принца на білому коні, що подарує їй можливість відчути себе «принцесою на горошині».

Він увійшов, привітався і закохав у себе, відразу і без заперечень. Було зрозуміло, що це любов з першого погляду, і з цього моменту вони залишать в собі відчуття метеликів всередині живота. Після пишного весілля всі уявлення про коханого почали валитися. Зараз Ольга знаходиться в небезпеці, і допомогти може людина, спогади про яку вона трепетно зберігала в душі. Серіал Ненадісланий лист (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Олександр, перша юнацька любов, допомагає Олі долати труднощі і готовий піти на все заради порятунку дівчини, номер якої він зберігав у записнику кілька років. Чи встигне Саші прийти на допомогу?

Режисер: Віктор Конисевич
В ролях: Настя Задорожня, Андрій Чадов, Кирило Кузнєцов, Денис Гранчак

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress