Творчі люди завжди існують у своєму певному світі, який кардинально відрізняється від реального життя. Ці люди щодня приміряють на себе нові ролі, до яких треба звикнути, щоб глядач повірив. Це досить складно здійснити, але творчі люди знають якийсь секрет, щоб повністю зануритися в атмосферу того, що відбувається і показати глядачам справжнє дію. В центрі уваги знаходиться молода жінка на ім’я Паула Макса, яка є відомою актрисою паризького театру під назвою Гран-Гиниоль. Головна героїня сама вибрала собі такий життєвий шлях, і кожен день вона отримує величезне задоволення від своєї роботи.

День у день на сцені театру Паула помирає від рук вбивці. Вона настільки проникливо грає свою роль, що глядачі ніби стають свідками справжнього вбивства. Раз за разом жінка показує неймовірні емоції, які повністю відображають характер і переживання головної героїні вистави. Втім, крім цього в місті починають відбуватися дивні події. Практично кожен день відбуваються кошмарні вбивства, які набагато реальніше, ніж спектакль в театрі. Щоразу від рук вбивці гинуть невинні люди.

Місцеві жителі насторожено ставляться до цих подій, але ніхто не здогадується, як саме вони пов’язані з виставою, де бере участь незрівнянна Паула Макса. Фільм Сама убивча жінка в світі (2018) дивитися в хорошій якості.

Режисер: Франк Рібьер
Актори: Анна Муглаліс, Нільс Шнайдер, Ерік Годон, Сіссі Дюпарк, Андре Вільм, Мішель Фо, Констанс Долле, Жан-Мішель Бальтазар, Мішель Ферраччі, Рено Раттен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress