Історія про життя і роботу одного молодого і перспективного доктора. Його ім’я Беннет Омалу і він по професії нейрохірург. Родом цей молодий чоловік з Африки, але проживає він в Америці, тому що тут більше шансів реалізувати себе. Дії, які показані у фільмі, беруть свій початок з низки смертей. Загадковим чином один за іншим починають йти з життя абсолютно здорові професійні спортсмени. Це трапляється по всій країні в короткий період часу. Громадськість і ЗМІ дуже цим стурбовані, а лікарі та вчені ніяк не можуть зрозуміти, що за цим стоїть. Взятися за з’ясування причин цих дивних смертей береться і Беннет.

Провівши багато часу за вивченням цього явища, молодий доктор домагається результату. Він відкриває нове захворювання. про який раніше ніхто не чув. Його суть у тому, що спортсмени, які часто отримують фізичні травми і мають часті нервові потрясіння, мають ускладнення в функціональності мозку. А в певний момент, мозок просто відключається, і це призводить до смерті, здавалося б сильного і повністю здорової людини. Дізнавшись таку жорстоку правду, нейрохірург хотів розповісти про це всьому світу, щоб запобігти нові смерті. Але його не підтримали вищестоящі структури. Фільм Захисник (2015) дивитися в хорошій якості HD.

Адже, така правда може шокувати людей. А це призведе до заборони деяких видів спорту і високоприбутковий бізнес втратить свою привабливість. Але, незважаючи на відсутність підтримки, доктор не має наміру мовчати.

Режисер: Пітер Ландесман
В ролях: Уілл Сміт, Алек Болдуін, Альберт Брукс, Гугу Эмбата-Рв, Девід Морс, Арлісс Ховард, Майк О’меллі, Едді Марсан, Хілл Харпер, Адевале Акинойе-Агбаже

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress