У віддалене місце, серед лісів, з неба падає невідомий об’єкт. Загін спеціального призначення відправляється на місце аварії і виявляє там інопланетний корабель. Група професіоналів бойової справи, яка пройшла чимало найгарячіших Екстремальний ситуацій по всьому світу, стикається з найсерйознішим випробуванням в їх житті. Прибула інопланетна раса прибульців виявилися більш розвиненими і агресивними хижаками, протистояти яким практично неможливо. Фільм «Інопланетний хижак» розповідає історію про одну дуже дивну подію. Зовсім недавно, на безкрайніх просторах якоїсь глушині, був помічений непізнаний літаючий об’єкт.

Занадто великий для ракети або супутника, безумовно, не літак. Всі здогади швидко розбивалися про отримані дані, а тому зібрали особливу розвідувальну групу. Вони повинні наблизиться до місця падіння і дізнатися, що ж стало джерелом цієї несподіваної новини. Власне потрапивши на місце, загін зміг переконатися в питанні, що терзає людей сотні років. Прибульці існують, і саме їх корабель впав на цьому місці.

Тільки от інопланетяни, як виявилося, далеко не такі мирні істоти, як можна було очікувати. Вони, власне, стали полювати на загін військових, що опинився в пастці. Фільм Інопланетний хижак (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джаред Кон
В ролях: Аманда Рівас, Е. Р. Руїс, Філіп Натаніель, Кріс Блек, Себастьєн Шарман, Хаві Ізраель

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress