Багато століть тому жив Ен Сабах Нур. Він був єгипетським жерцем. Ще тоді, ця людина прославився, як злісний чоловік, який більше всього на світі мріяв поневолити світ. Правда, його наздогнала швидка смерть. Було вирішено його тіло перетворити на мумію, адже на той час в Єгипті ховали впливових людей виключно таким чином. Ен Сабаха Нура звернули на мумію і залишили її в піраміді. Тільки через тисячоліття, вхід туди став доступний простим туристом.

Не дивно, що цікаві люди випадково змогли пробудити від вічного сну єгипетського жерця. Мумія несе велику небезпеку людству. Ен Сабаха Нура закликав до себе на допомогу злісних мерців, які будуть корисними в цілях завоювання мумією влади у всьому світі. Правда, Ен не врахував, що люди не такі прості, а тому завзято кинуться в бій з мерцями. За роки свого сну дух мумії накопичив в собі дику озлобленість, ненависть і образу на весь світ. Фільм Мумія (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І ось настав той самий день, коли можна все накопичене випустити на свободу, людство може постраждати, адже людям доведеться зіткнутися з єгипетської карою небаченого масштабу. Чи вдасться людям протистояти цьому злу, що вирвався на волю?

Режисер: Алекс Куртцман
Актори: Том Круз, Рассел Кроу, Софія Бутелла, Аннабелль Уолліс, Джейк Джонсон, Кортні Б. Венс, Марван Кензарі, Ділан Сміт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress