У центрі сюжету кримінального детективу виявляється приваблива і сексуальна дівчина. Одного разу вона вирішує відправитися в один з міських нічних клубів, де зможе як слід відпочити і розважитися. Але незабаром веселощам приходить кінець. Мімі ставати жертвою викрадення. Її викрадачем є незнайомий молодий чоловік, який утримує заручницю в підвалі власного будинку. Через деякий період часу у неї виходить втекти від таємничого хлопця.

Вона відразу ж прямує до поліцейського відділку, де пише заяву. Правоохоронцям правопорядку миттєво вдається відшукати винуватця, але як з’ясовується пізніше, немає ніяких доказів і доказів його провини. Але особа вказує саме на нього і вимагає, щоб його посадили в тюрму. Після того, як поліцейські проведи допит підозрюваного у них, з’явилися сумніви в тому, що він винен, адже поведінка у викраденої дуже дивне. Детективи зроблять все для того, щоб дізнатися, як насправді розвивалися події, що відбулися в ту фатальну ніч.

Співробітники поліції сподіваються, що завдяки хронологічній ланцюжка, їм вдасться з’ясувати істинний мотив хитромудрої красуні. Фільм Будь-яким способом (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лейтон Спенс
В ролях: Томас Гіпсон, Brooke Burfitt, Мішель Мані, Джонатан Чебан, Larese King, Wendy Heagy, Malin Tybahl, Дж.А. Сміт, Isabelle Zufferey Boulton, Адам Харпер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress