Мова у фільмі піде про звичайній жінці на ім’я Діана, вона відчайдушно щодня намагається допомогти людям знайти спільну мову зі своїм сином-наркоманом. Але одного разу її життя змінилася кардинальним чином, коли буквально звідусіль її стали суцільно переслідувати невдачі. З-за цього вона стала віддаватися спогадам, про яких краще було б назавжди забути. В її серці жила віра у велику любов, вона щиро чекала, що все зміниться, однак цього не сталося. Замість довгоочікуваної любові вона зіткнулася з розчаруванням, зрадою і зрадою. Однак, незважаючи на всі негаразди, Діана зберігала гідність і ніколи не показувала свою біль публіці.

Вона любила своїх шанувальників, і не соромилася розповісти їм правду про своє нещастя. Великим сподіванням принцеси Діани не судилося збутися, однак, вона як і раніше живе в пам’яті тих, хто любив і поважав її. Діана проводить час намагаючись допомогти іншим і безнадійно намагаючись знайти спільну мову з власним сином-наркоманом.

Однак коли з усіх сторін її приступають наздоганяти невезіння, думи дівчата наповнюються спогадами, які правильніше було б забути. Фільм Діана (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Монгілло
Актори: Джейсон Алан Сміт, Карлі Аверс, Маргарет Роуз Шампейн, Дік Боланд, Джим Талман, Даг Томпош, Райан МакКарті, Девіс Майклс, Кеті Сирл, Сьюелл Вітні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress