В центрі історії варто один злодій, який проживає в Німеччині. Вже багато років він зайнятий своїм ремеслом і до своєї удачі, досі, ні разу не попався в руки правоохоронців. Це безумовно радує його, але в житті настала сіра смуга. Все дуже просто і буденно. Немає в нього якоїсь енергії і бажання на продовження колишнього способу життя. Довго і ретельно все продумавши, чоловік вирішує змінити все і відійти від своїх злочинних справ. Для цього він вибрав невелике село недалеко від Люксенбурга. Тихе гарне і зручне місце, щоб жити без турбот і в тиші. Саме спокій потрібен герою і там він планує його знайти.

Тільки ось в цьому і проявить себе проблема його подорожі. Нехай перший час, це місце повністю відповідало очікуванням, підсумок буде зовсім іншим. Всі подібні поселення, мають свій особливий шарм і порядок. Свої правила в суспільстві, де кожен один одного знає, це норма. Тільки ось ця село, стала винятком із звичного порядку речей. Фільм Гутланд (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Так, у місцевих є, якась особливість, але вона полягає в їх загальній таємниці. Судячи з їх поведінки, скритності та інших причин, загадка ця явно не з веселих. Можливо прибуття сюди, це ще більша небезпека, ніж минула життя.

Режисер: Говінда Ван Мале
В ролях: Вікі Крипс, Фредерік Лау, Піт Буковскі, Марко Лоренціні, Герди Цинт, Лео Фолшетт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress