Ровена Прайз кримінальний журналіст. Вона працює в престижному видавництві. Шукає нерозгадані злочини, береться за розслідування. Методи пошуків доказів розходяться зі способами справжніх детективів. Як жінка вона користується своєю красою і чарівністю, втирається в довіру важливим постам, щоб вивудити якусь інформацію. Чергова тема для друку має для журналістки особливе значення. Убита краща подруга. Поліція загадково пригальмовує розслідування, мовчить, не відповідає на прямі запитання. Як завжди доведеться діяти самій. Деякі привілеї працівника ЗМІ допомагають пробратися в закриті заклади.

Коли не спрацьовує, приймає образ іншої людини. Під прикриттям друкарки Ровена влаштувалася в штат співробітників високого чиновника, якого вона підозрює. Це досить сильна особистість, до його слова прислухаються, якщо не підкоряються. Він знає свою перевагу і майстерно користується недоторканністю. Підібратися близько до нього складно, занадто гостре чуття розпізнає фальш і приховані мотиви. Розставляти пастки їй допомагає Майлз. Ретельно продумані психологічні пастки ламають пильність білого комірця. Фільм Ідеальний незнайомець (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Хілл захоплюється новою секретаркою і видає себе на гарячому. З цього моменту починається небезпечна гра. Якщо журналістка відкриє карти, не переконавшись у безпеці, самовпевненість підпише їй смертний вирок.

Режисер: Джеймс Фоулі
В ролях: Холлі Беррі, Брюс Вілліс, Джованні Рібізі, Річард Портноу, Гарі Дурдан, Флоренція Лозаньо, Ніккі Ейкокс, Кетлін Чэлфант, Гордон МакДональд, Дэниэлла Ван Граас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress