«Лондонські поля» вже доступний для безкоштовного онлайн перегляду в HD 720p якості. Ця жінка здатна спокусити Бога і Диявола, і з легкістю кинути їх обох. Яскрава, сексуальна, чарівна Нікола Сікс без комплексів і «гальм» зводить з розуму британських чоловіків. Всі, хто зустрівся з нею один раз, молять небо про повторну зустріч. Але у дівчини є таємниця, яку вона зберігає. Уві сні вона бачить своє найближче майбутнє. І останнім часом сновидіння досить не райдужні. Сікс бачить власну смерть від рук невідомого.

Щоранку вона намагається згадати особу зловмисника, але пам’ять зрадницьки підводить її, ховаючи образ вбивці глибоко в підсвідомості. Знаючи про власну смерть, жінка продовжує фліртувати з хлопцями. Вона майстер в спокушанні протилежної статі і вміло користується можливостями свого звабливого зовнішнього вигляду. Передбачаючи трагедію, Нікола заводить романи з кількома чоловіками різного статусу. Вони бачать в ній богиню, а чарівниця спритно маніпулює ними у своїх цілях. Закоханість стає для хлопців залежністю з страшними нападами ревнощів і пристрасті.

І скоро настане фінал, в якому один з кавалерів стане злочинцем. Але хто ним буде – письменник, злодій або банкір? Відповісти не може сама провісниця. Фільм Лондонські поля (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Метью Каллен
В ролях: Ембер Херд, Джемма Чан, Кара Делевінь, Джеймі Александр, Тео Джеймс, Джейсон Айзекс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress