В околицях американського мегаполісу з’явився холоднокровний маніяк. Він чекає невдачливих перехожих, а потім без всякої жалості розправляється з ними мало не голими руками. Всі поліцейські міста зайняті пошуками невловимого душогуба. Однак лиходій завжди на крок попереду своїх нерозторопних переслідувачів. Черговими жертвами психопата стає подружня пара середніх років. Жахлива смерть батьків стає для Аури справжньою трагедією. Психологічну підтримку дівчині надає її бойфренд. Він прекрасно розуміє, що після недавніх подій красуні необхідно час, щоб прийти в себе. Поступово головна героїня справляється з апатією і депресією.

Тепер вона має намір будь-якою ціною обчислити мерзотника, якому місце в тюрмі. До свого розслідування Аура підключає і свого коханого. Разом молоді люди намагаються відшукати будь-які докази, які дозволять їм дістатися до лігва маніяка. Незабаром у них з’являються перші зачіпки. І, судячи з усього, в ролі кривавого м’ясника виступає місцевий лікар з бездоганною репутацією.

Головна героїня збирається вивести лукаву негідника на чисту воду, незважаючи на те, що для досягнення цієї мети їй не раз доведеться ризикнути життям. Фільм Травма (1993) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Даріо Ардженто
В ролях: Крістофер Райделл, Азія Ардженто, Джеймс Руссо, Лаура Джонсон, Пайпер Лорі, Фредерік Форрест

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress