Події фільму пов’язані з територією, де раніше знаходилися концтабору. В даний час вони функціонують як звичайні історичних музеїв. Але режисер звертає особливу увагу не на табори і історичні події, які відбувалися в них. Сюжетна лінія ґрунтується на розповіді про всіх людей, які відвідують пам’ятник історії. Тут щодня проходить велика кількість народу, але найбільше людей збирається саме в недільний день. Деякі приходять цілими сім’ями і часом можна зустріти навіть грудних дітей в колясках.

Городяни й туристи просто прогулюються, роблять численні Селфі, причому в якості основного фону досить часто вибираються печі крематорію. Люди одягають короткі шорти, постійно сміються, а в спекотний літній день вважають за краще засмагати під палючими променями сонця. Цей фільм прагне розповісти про те, що колишні фашистські концтабори тепер вважаються справжніми пам’ятками в багатьох містах сучасної Європи. Фільм Аустерліц (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Автору належить відповісти на цілий ряд питань, адже далеко не всім зрозумілі дії туристів, які намагаються зробити фото поруч з місцем масового вбивства мирного населення. Необхідно зрозуміти почуття, які виникають при вигляді кожної подібної споруди.

Режисер: Сергій Лозниця
В ролях:

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress