«Vogue» – одне з найпопулярніших модних видань у світі. Перший випуск глянцевого журналу вийшов у світ ще в кінці позаминулого століття. З тих пір багато чого змінилося. Однак «Vogue» так і залишається для мільйонів людей по всьому світу провідником у світ високої моди. Видання користується величезною популярністю у більшості країн земної кулі. Це можливо, тому що в журналі працюють справжні професіонали, які досконально розбираються в своїй області. Особливу увагу варто приділити головному редактору «Vogue». Анна Вінтур ніби створена для своєї роботи.

Вона постійно вимагає від своїх підлеглих максимальної самовіддачі і працьовитості, адже їх видання повинно завжди тримати високі стандарти якості. У вересні 2007 року вийшов самий об’ємний номер журналу. Десятки різних статей по самим різним тематикам – гідна нагорода для відданих шанувальників глянцевого видання. Фільм Вересневий номер (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Анна Вінтур і її співробітники докладно розповідають знімальній групі про те, як створювався вересневий номер. Тисячі годин напруженої праці сотень фахівців в підсумку вилилися в справжній витвір мистецтва для тих, хто небайдужий до високої моди.

Режисер: Н. Дж. Катлер
В ролях: Thakoon Panichgul, Андре Леон Теллі, Грейс Графом, Анна Вінтур, Хамиш Боулз, Sarah Brown, Чарльз Черчуорд, Оскар де ла Рента, Патрік Демаршельє, Джилл Демлінг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress