У маленькій, бідній мексиканському селі народилася і виховувалася Евела. Дівчина мріяла поїхати в іншу країну, де можна досягти більше, ніж працювати простий служницею. Вона знає, що інші мексиканці нелегально перетинають кордон в пошуках кращого життя. Тому, коли Евела представився шанс іммігрувати в США, вона це зробила. Дівчина вірила, що в цій країні можливо все, головне гідно працювати. Вона оселилася разом з іншими співвітчизниками в невеликому таборі, де їжу готують прямо на вулиці, і там же вчать дітей читати.

Вечорами всі збираються навколо багаття і розважаються балачками. Подруга Евела працювала в одній заможній родині служницею. Для себе героїня хотіла іншого майбутнього. Але одного разу мати подруги захворіла, і щоб не втрачати гарне місце, та попросила на час Евела її підмінити. Так дівчина потрапила в багатий будинок, де в її присутності вирішувалися дивні питання. Але вона намагалася не звертати уваги на розмови господаря і його гостя. Зате їй сподобалася люб’язна господиня і виховані діти.

Одного разу, коли в будинку нікого не було, туди пробралися двоє підозрілих чоловіків. Вони шукали господаря. А потім Евела дізналася, що всіх членів сім’ї жорстоко вбили. Фільм Амексика 2016 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Glenn Robert Smith
В ролях: Роберто Енріке, Річард Глісон, Марисела Очоа, Олівія Піна, Башар Рахаль

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress