Цей зворушливий фільм заснований на процесі, саме під такою назвою і проходили суди, які увійшли в історію, так як вони були зроблені над німецькими охоронцями, і іншим робочим персоналом, яка працювала в таборі. В 60 роки знайшовся дивовижний прокурор, який погодився приступити за скандальну справу, і ось йому надали єдиного свідка, який готовий був дати свідчення проти працівників концтабору. Всі злодіяння, які відбувалися в цьому концтабору, привозили в шок всіх тих, кому ставало відомо, ті муки, які довелося винести бідним ув’язнена, не побажаєш і ворогові.

Жахливі охоронці та працівники концтабору, піддавали бідних і нещасних людей, жахливим мукам, вони займалися тим, що знищували людей. І ось зараз знайшовся прокурор, який готовий покарати тих, хто знущався над людьми, це вважається героїчним вчинкам, адже не завжди винні отримують своє покарання. Фільм Дещо наостанок (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І ось завдяки тому що знайшовся свідок, і прокурор вирішив не закривати очі на його свідчення, вдалося посадити на лаву підсудних цілу команду, яка займалася знищення ні в чому неповинних людей.

Режисер: Тім Руахана
Актори: Джоанн Фроггатт, Джерні Смоллетт, Уенделл Пірс, Ейпріл Біллінгслі, Ліза Аррінделл Андерсон, Елізабет Лудлоу, Деджа Ді, Крістіна Емерсон, Л. Уоррен Янг, Чарльз Грін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress