Травень 1977 року. Довірлива Коллін подорожує автостопом до подруги. Весела поїздка в Каліфорнію протікає швидко. Коли до міста залишаються лічені милі, путниця приймає пропозицію подружньої пари. Фатальне рішення стає 7-річним вироком для бідолахи. Вже ввечері беззахисна «Дівчина в ящику» втрачає надії на порятунок або помилування. Чоловік виявляється бездушним садистом, готовим катувати безневинну жертву до нестями. Дружина в усьому потурає підступному партнеру. Пара виявляється парочкою безжальних деспотів і перетворює полонянку в побутову рабиню, няню і повію.

Заручниця не розуміє, як вихована і розсудлива жінка може тримати маленьку дочку поруч з нелюдом. Служниця не знає про таємну угоду, укладену між мучителями. Дружині дозволено ухилятися від покарань і піклуватися про дитину, якщо вона мовчки погодитися на утримання рабів. Полонянка виступає заміною жертви. Викрадена в 16 років попередниця безпам’ятно закохалося в нелюда, тому погодилася існувати на його умовах, незважаючи на тяготи нерівного шлюбу.

Грубий господар домашньої в’язниці має магнетичної привабливістю і зухвало використовує залежних від нього жінок заради задоволення похоті. Фільм Дівчина в ящику (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стівен Кемп
В ролях: Еддісон Тімлін, Зейн Холц, Зельда Уїльямс, Шон Райт, Бріттані Аллен, Метт Кук

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress