Космічний мандрівник, останній представник своєї раси центральна фігура фільму «Доктор Хто: Глибокий вдих». Він повелитель часу, його помічали на чорно-білих знімках перших президентів і зборах далекого майбутнього. Ким є? Справжнє ім’я невідоме, зате питання проникає в усі куточки Всесвіту, викликаючи жах ворогів і радість друзів. Синя поліцейська будка, наречена Тардіс, наділена душею. Ядро жваво і відчуває біль, з господарем пов’язана міцними нитками. За секунду переносить на тисячі років у часі. Завжди один, нікому не вірить і кожного підозрює. Ексцентричний, де-то жорстокий.

Знає наслідки і може запобігти катастрофі, але не має права кардинально змінювати події. Бачив смерть вогняного світила, спостерігав за народженням цивілізації. Всім повелителям відпущено тринадцять життів, майстру більше, а скільки не знає навіть сам Лікар. Це його дванадцяте втілення. Іноді самотнє серце знаходить помічницю серед землянок. Вона стає свідком кожної регенерації. До народженим на чудовій планеті відноситься особливо тепло. Болісно переживає втрати, тому воліє не прив’язуватися і відпускає супутниць, залишаючи для них містечко в серці. Фільм Доктор Хто: Глибокий вдих (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Проживши 2000 років зрозумів скільки помилок зробив, де даремно втрутився, давши слабину почуттям. Повернутися можна, але подолавши чорний вакуум простору без натяку на життя, історію.

Режисер: Бен Вітлі
В ролях: Пітер Капальді, Дженна Коулман, Нів Макінтош, Кетрін Стюарт, Ден Старкі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress