«Фатальна спокуса» — новий драматичний вестерн американського виробництва, події якого розвиваються в штаті Вірджинія в 1864 році. Протягом довгих років тут триває страшна громадянська війна, яка забрала життя багатьох людей, між мешканцями півночі і жителями півдня. Найбільшою мірою в цій війні постраждало мирне населення, саме воно і знаходилося весь час в центрі бойових дій. Під час жорстких бойових дій єдиний острівцем порятунку була школа-інтернат для дівчаток. Стіни пансіону були досить міцними, вихованки перебували там у безпеці, далеко від всіх неприємностей і проблем.

До певного моменту дівчинки сиділи вони в надійному укритті. Можливо, так могло б продовжувати ще досить довго, проте в один день в двері їх пансіону постукав незнайомий чоловік. Він справляв цілком позитивне враження і попросив лише допомоги. Дівчата виховувалися в найсуворіших моральних принципах, тому совість просто не могла дозволити їм відмовити потребує людині в допомозі. Як виявилося в результаті, чоловіки був капралом північній армії. Це не могло не збентежити дівчат пансіону, адже він знаходився на півдні. Вкриваючи чоловіка в своїх стінах, вони практично пустили в свій будинок ворога і допомогли їй. Офіцер був серйозно поранений, тому дівчата вирішили йому допомогти. Він досить молодий, тому його організм був сильним, міцним, витривалим. Дівчата зробили для нього все, що могли, і він досить швидко встав на ноги. Залишати інтернат йому не хотілося, адже тут він відчував себе по-справжньому спокійно і надійно. Дівчатка ставилися до нього уважно і дбайливо, а саме те, чого потребує кожна людина.

Вони були щирими і привітними з ним, забезпечували йому хороший догляд. Таке ставлення сприяло швидкому одужанню. Але дівчата навіть і подумати не могли, до яких наслідків може привести укриття такої людини. Фільм Фатальна спокуса (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Софія Коппола
В ролях: Ніколь Кідман, Ель Фаннінг, Кірстен Данст, Ангур Райс, Колін Фаррелл, Уна Лоуренс, Еддісон Ріки, Уейн Пер, Емма Ховард, Метт Сторі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress