Халла працює диригентом оркестру в Ісландії. Вона звичайна жінка, на вигляд нічим не примітна. Але насправді вона давно веде подвійне життя, в якій бореться відразу на двох фронтах. Насправді вона – таємна активістка і борець за чистоту навколишнього середовища. Вона поодинці протистоїть великим корпораціям, що забруднюють атмосферу. В даний час вона активно протистоїть великому концерну, пов’язаному з виплавкою алюмінію. Його власники збираються побудувати дочірнє підприємство в одному з найбільш екологічно чистих місць її рідної країни. Поступово її боротьба з дрібних капостей переросла в повномасштабне шкідництво.

Одночасно з цим вона дуже хоче усиновити дитину з України. Малятко давно запала їй в душу, і героїня не збирається відступати. Бюрократичні заморочки постійно викликають додаткові труднощі і перепони. І в момент вирішальної битви за природу за правду її викликала українська влада. Їй дозволили забрати дівчинку, але їхати потрібно негайно. Як поєднати ці важливі події? Халла давно мріяла і уявляла, як забере дитину з дому малятка. Фільм Гірська жінка: на війні (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І водночас це загрожує руйнуванням усіх її досягнень вдома. Потрібно терміново вирішуватися і приходити до певної думки. Але вона все ще думає, як обставити справу і виграти відразу в двох боях.

Режисер: Бенедикт Ерлінґссон
Актори: Халльдоура Гейрхардсдоуттір, Олена Лавренюк, Маргарита Хільська, Ірина Данилейко, Галина Гончаренко, Сусанна Карпенко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress