Фіннур, головний герой фільму, працює хірургом. Він прекрасний фахівець, якого поважають колеги і люблять пацієнти. У його житті все було добре, але лише до того моменту, поки він не почав підозрювати, що його дочка зв’язалася не з тим чоловіком. Батькове серце відчувало щось недобре. Оттар, хлопець, з яким зустрічалася Анна, відразу здався Фіннуру підозрілим.

Герой був впевнений, що хлопець торгує наркотиками, тому його дочка перебуває в небезпеці, спілкуючись з ним. Чоловік повинен був щось зробити, щоб відгородити свою дівчинку від цієї людини, але спосіб він вибрав для цього не найкращий. Фіннур зробив так, що у Оттара в будинку поліція знайшла цілий пакет кокаїну, після чого хлопця заарештували. Правда, його потім швидко відпустили, а той збиток, який він зазнав, Оттар переклав на хірурга. Якщо він не отримає своїх грошей, то Анну чекає дуже сумне майбутнє. Коли герой звертається в поліцію, там його не хочуть слухати, тому він робить висновок, що повинен розбиратися зі своїми проблемами сам.

Доведеться йому відступити від своїх принципів і почати діяти грубо і жорстоко. Ось тільки чи можна насильство вважати хорошим рішенням? Фільм Клятва (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бальтасар Кормакур
В ролях: Гера Хілмарсдоттір, Бальтасар Кормакур, Інгвар Еггерт Сігюрдссон, Торстейн Гуннарссон, Гіслі Орн Гардарссон, Торстейн Бахман, Сігрун Едда Бьyoрнсдоуттір

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress