Кім Джун-су вже дорослий хлопець. Йому 18 років, він вчитися в старшокласник. Але його поведінка далеко не позитивне. Він прогулює заняття в школі, і він хуліган. Його батьки з метою виховання підлітка вирішили залишити його абсолютно одного. Вони поставили йому умови, що повернуться до нього тільки тоді, коли підліток стане добре себе вести: не хуліганити, відвідувати заняття в школі і думати про майбутнє. У цей момент одна з колишніх подружок Кіма залишила йому піврічної дитини. Вона вирішила так вчинити, тому що вона вирішила, що дитина повинна бути з батьком.

Тепер хлопець повинен розібратися хто є матір’ю цієї дитини, як за ним доглядати, годувати, грати, міняти підгузки, гуляти з ним, укладати його спати, і ще при всьому при цьому встигати вчитися і ходити на заняття. Як хлопець впоратися з цією не простою ситуацією. Як він зможе покласти на себе такий тягар відповідальності. Чи зможе відшукати серед своїх колишніх подружок мати малюка, а може між ними знову спалахне полум’я любові і колишні почуття.

Чи зможе хлопець налагодити відносини зі своїми батьками, і стати зразковим підлітком, який буде здійснювати чоловічі вчинки і налагодити своє життя. Фільм Малюк і я (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кім Джин-ен
В ролях: Чан Гин-сік, Мейсон Мун Сон Ха-юн, До Гю-пхиль, Чхве Джэ-хван Кім Бен-ок, Пак Хен-сук, Чон Гю-су, Чан Джон-хі, Кім Джон-нан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress