Дії кінострічки розповідають незвичайну історію про вісім звичайних пар. Всі люди незнайомі один з одним, але їх пов’язує те, що вони прокидаються вранці в ліжку з коханим або коханою. Це все здається дивним, але будь-яка ситуація, в яку вони потрапляють просто неймовірним чином їх шокує. Це досить непросто зрозуміти, але творці фільму вирішили показати, як відчуває себе людина в незручному становищі. Треба буде пройти нелегкий шлях і усвідомити, що відбувається.

У фільмі «На наступне вранці», хлопцям доведеться продемонструвати справжню кмітливість і винахідливість, щоб виплутатися з курйозних і кумедних ситуацій. Це все здійснити занадто важко, і виходить, що ще належить постаратися, і все правильно організувати. Що їх чекає далі, і як повернеться сюжет? Це залишається загадкою, і її необхідно терміновим чином розплутати. Трапляється так, що життя постійно підносить безліч божевільних і всіляких сюрпризів, і доводиться їх все пройти. Що трапиться далі, і як їм жити в майбутньому? Це все необхідно прийняти і спробувати уявити у власній голові.

Чи зможуть вони це зробити, або труднощі, де опинилися герої, просто не дадуть їм приводу на прекрасне майбутнє? Це доведеться з’ясувати і прийняти правду! Фільм На наступний ранок (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Shanra J. Kehl
В ролях: Марки Адамс, Роберто Агуайр, Тіна Арнінг, Lauren Barnette, Христина Коллар, Челсі Едмундсон, Бен Еслер, Ванесса Лі Евіган, Глорія Ферман, Алізі Геллард

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress