Один з підприємців XIX століття Деніел Плейнвью зміг заробити, добуваючи дорогоцінні метали і корисні копалини. Колись він був простим шахтарем, але ділова жилка та відмінне професійне чуття зробили з нього щасливого бізнесмена. Тепер він одноосібно володіє родовищами срібла і золота, найбільшими в Каліфорнії. Його плани включають заволодіння землями обладнання для нафтової свердловини та активного видобутку палива. Тривалий час чоловік займається пошуком вигідних і доступних територій, і в якийсь момент ферма сім’ї Сандей переходить в його руки.

Це справжнє багатство, про який навіть не припускали обдурені простаки, адже запаси чорного золота на цій землі неимоверны. Але через довгих 25 років обманщик нарешті розуміє, що ніколи не був по-справжньому щасливий і спокійний. Безперервна боротьба за гроші не принесла душі бажаного спокою, а людські жертви важким вантажем тягнуть його вниз.

Зміна життєвих принципів, вічна жадібність і жорстоке ставлення до людей озлобили людини. Через багато років мільярдер перетворюється в неохайного бомжа. Фільм Нафта (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пол Томас Андерсон
В ролях: Деніел Дей-Льюїс, Пол Дано, Діллон Фрізе, Кевін Дж. О’коннор, Кіран Хайндс, Девід Вілліс, Джеймс Дауні, Ден Суоллоу, Джон Читвуд, Девід Уоршофски

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress