Головний персонаж фільму «Наречена» Оля вчитися в інституті і живе цілком звичайним життям. Одного разу вона побачила на вулиці хлопця, який їй сподобався. Але до знайомства справа так і не дійшла. Оля все ні як не може забути незнайомця, і постійно, їдучи в громадському транспорті шукає його поглядом. Але знову зустріти його у дівчини не виходить. Коли приходять Святки, Оля вирішує поворожити і в дзеркалі знову бачить образ того ж незнайомця. Вирішивши, що це доля, дівчина вирішує його розшукати. Після довгих пошуків їй вдається знайти адресу хлопця. Вона відправляється до нього додому, але там її чекає жахливе розчарування.

По всій квартирі розставлені траурні фотографії. Так дівчині стає відомо, що він помер. В ході бесіди з родичами, вона дізнається, що хлопця звали Саша, а загинув він у Чечні, куди відправився служити, щоб помститися бойовикам за смерть кращого друга. Після цих подій життя дівчини повертається в звичне русло, а через пару років вона збирається вийти заміж. Її наречений не викликає у неї ніяких почуттів, але дата весілля вже призначена. Фільм Наречена (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Оля все ще пам’ятає образ Саші і не може його забути. І ось незадовго до весілля, напередодні новорічних свят відбувається диво. Що ж саме сталося, розповідати не варто. Краще все побачити самостійно.

Режисер: Эльер Ішмухамедов
В ролях: Тамара Акулова, Олександр Головін, Шаміль Хаматов, Юлія Пересільд, Жан Даніель, Олег Малахов, Анна Шерлінг, Антон Ескин, Тетяна Піскарьова, Олена Борзова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress