Юна красуня Олена веде, як їй здається, цілком звичайну і нудне життя. Уроки, відвідування гуртків, спілкування з однолітками цілком займають її. При цьому дівчина, здається, зовсім не звертає уваги на регулярні експерименти, що проводяться над нею групою ексцентричних вчених з самого раннього дитинства. Ін’єкції і випробування різних препаратів давно стали для неї такий же буденно-звичною річчю, як яєчня на сніданок.

Не пропустіть можливість дивитися безкоштовно фільм «Орбіта 9», адже ця історія оповідає далеко не про сірої рутинного життя! Існування юної особи, як це зазвичай і буває в 17 років, раптово освітлюється появою молодого чоловіка на ім’я Алекс, знайомство з яким вона щиро вважає подарунком долі. Натхненна пропозицією хлопця сходити в кіно, героїня починає будувати плани на майбутнє. Але чи знає вона, що доля вже давно приготувала для неї іншу долю, відмінну від сімейного щастя з коханим? У самий невідповідний момент Лена дізнається про грандіозні плани її старих знайомих-експериментаторів.

Складний науковий експеримент довжиною майже в 20 років успішно завершено, і тепер їй належить виконати відповідальну місію: відправитися в довгу подорож з метою вижити в жахливих умовах малодосліджених цивілізацій… Фільм Орбіта 9 (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Хатем Храїче
В ролях: Джон Алекс Кастільо, Ina Juaristi, Белен Руеда, Клара Лаго, Фернандо Кампо, Сара Дераа, Пачи Сантамарія, Алекс Гонсалес, Андрес Парра, Христина Ліллі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress