На перший погляд фільм являє собою звичайну кінострічку про американську університетське життя. Але ця історія, розказана нам в «Простачки» не так банальна, як багато інших. Головна дійова особа – сімнадцятирічна студентка на ім’я Бьянка Пайпер. Вона дивиться на життя тверезим поглядом і розуміє, що далеко не так приваблива, як її подружки. Такий погляд на саму себе дозволяє Б’янці лише милуватися здалеку красенем Уеслі, а про будь-яких відносинах між ними не може бути й мови. Одного разу ситуація ускладнилася до межі: хлопець на вечірці назвав Б’янку простачкою, за що отримав в обличчя порцію газованої води.

Тепер Уеслі і Б’янка стали заклятими ворогами. Положення дівчата ускладнюється ще й тим, що вдома теж не так гладко, як хотілося б. Але героїні все-таки вдається трохи відволіктися від тяжкості всього, що відбувається. І ось одного разу вона вирішується на відчайдушний вчинок, навіяний їй якимось незбагненним чином. Вона знаходить момент і цілує Уеслі. Фільм Простачка (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Пізнавши смак поцілунку, студентка вже не може зупинитися і поринає у вир розвиваючих між нею і хлопцем відносин. Через якийсь час Бьянка починає розуміти, що життя красеня Уеслі не так вже й безхмарне, як видається на перший погляд.

Режисер: Ері Сандел
В ролях: Мей Уітман, Роббі Амелл, Белла Торн, Б’янка А. Сантос, Скайлер Сэмюэлс, Романі Малко, Нік Эверсман, Кріс Уайлд, Кен Жонг, Еллісон Дженні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress