Сімейство Білизна — не зовсім звичайна сім’я, справа в тому, що всі її члени глухонімі. Винятком стала тільки 16-річна Паула. Але глава сім’ї зовсім не засмучується і надихнувшись підтримкою люблячої дружини, балотується в мери міста. Братик Паули, 13-річний хлопчина постійно потрапляє в різні халепи, марно намагаючись швидше подорослішати. Сама ж Паула поєднує навчання за допомогою рідним на ринку, де ті продають домашній сир. Звичайно юній дівчині належить втратити голову з-А першого кохання.

Ось і Паула незабаром закохується в Габріеля, що складається в шкільному хорі. Дівчина записується на хор тільки через хлопця, проте на прослуховуванні у Паули виявляється винятковий талант. З нею починають впритул займатися в хорі і готують до конкурсу юних талантів, який вона зрозуміло виграє.

Тепер дівчина стоїть перед нелегким вибором: виїхати в столицю за славою і кинути сім’ю або залишитися з рідними, але забути про кар’єру. Фільм Сімейство Білизна (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ерік Лартіго
В ролях: Карін Вьяр, Франсуа Дамиенс, Ерік Элмоснино, Луан Емера, Роксана Дюран, Ilian Bergala, Luca Gelberg, Мар Содуп, Стефан Войтович, Жером Киршер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress