Практично кожна жінка хоче бути щасливою. У кожного свої погляди на життя і пріоритети, тому жінки висувають свої вимоги, яким повинні відповідати обранці. Комусь досить велике і світле кохання, а у когось виникають занадто прискіпливі вимоги, які відсівають більшість претендентів практично в першу ж хвилину. Безсумнівно, кожна людина має право на особисте щастя, і тільки йому вирішувати, яким воно буде насправді. Правда, з великими вимогами зазвичай буває занадто багато проблем, адже такі чоловіки не готові бути підкаблучниками, якими бачать їх жінки насправді у своєму майбутньому.

У центрі уваги знаходиться молода дівчина на ім’я Хелена, у якої є деякі вимоги до своїх обранців. Однак головна героїня не просто дає зрозуміти своїм женихам, що вони не пара, а вбиває їх. Коли чоловік не відповідає високим стандартам, то вона не боїться наслідків і майстерно розправляється з черговою помилкою молодості. Втім, це відбувалося до недавніх пір, поки в житті не з’явилася сестра майбутнього чоловіка. Фільм Смертельне весілля (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дівчина стала підозрювати щось недобре в поведінці Хелени, і вона готова почати власне розслідування, щоб розібратися в тому, що вона приховує. Чи зможе головна героїня впоратися з настирливою дівчиною, щоб залишити свій секрет нерозкритим?

Режисер: Фред Олен Рей
В ролях: Бріттані Андервуд, Шарлін Амойя, Камерон Йебо, Джералд Уебб, Кетрін Лі Скотт, Генрі ЛеБланк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress