Вінсент Маккенна-ветеран війни у В’єтнамі, вимотаний життям. Цей старий, буркотливий чоловік-вельми суперечлива особистість. Він любить випити, покурити, постійно робить ставки на скачках, програє і потім на всіх лається, при цьому він хвилюється за те, щоб його кіт харчувався хорошими консервами, а він заради цього готовий їсти і недоїдки. Незважаючи на нескінченні борги, пенсіонер помістив свою дружину в дорогу приватну клініку, і регулярно протягом восьми років її відвідує. Ще він допомагає молодій вагітній повії зводити кінці з кінцями. Доля звела героя з новими сусідами.

Меггі Бронштейн важко переживає розлучення з чоловіком, вона працює в лікарні фахівцем з томографії. А щоб утримувати себе і свого сина Олівера, часто затримується і залишається на додаткові чергування. Оскільки за хлопчиком нікому доглядати, мати-одиначка просить Вінсента за плату попрацювати «нянькою». У школі Оліверу доводиться терпіти глузування, він часто приходить додому побитим. Але 12-річному хлопчикові пощастило в тому, що у нього з’явився такий друг, як літній сусід.

Вони швидко порозумілися, Вінсент зумів знайти підхід до дитини, він вчить свого підопічного премудростям життя, щоб той вмів протистояти цьому жорстокому світі. Фільм Святий Вінсент (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тед Мелфи
В ролях: Білл Мюррей, Джейден Либерер, Мелісса Маккарті, Наомі Уоттс, Кріс О ‘ Дауд, Терренс Ховард, Кімберлі Куїнн, Ленні Венито, Нейт Корддрі, Даріо Бароссо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress